Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Міжнародні перевезення

Міжнародні вантажні перевезення Україна – Європа

Компанія «MMTRANS» надає міжнародні вантажоперевезення автомобільним транспортом для доставки вантажів з Європи до України. Гарантує своєчасну доставку, безпеку вантажу, адекватні ціни. Моніторинг вантажу на всіх ділянках маршруту робить процедуру доставки максимально прозорою.
Міжнародні перевезення вантажів здійснює автопарк із 450 вантажних автомобілів із різними типами кузова, вантажопідйомністю 2-23 т., об’ємом 15-120 м.куб. Перевезення промислового обладнання, сільськогосподарської та будівельної техніки, великовагових та негабаритних виробів виконує спеціальний автотранспорт (трали).
Вартість міжнародного перевезення залежить від типу вантажу, протяжності маршруту та додаткового сервісу.

Також ми здійснюємо перевезення особистих речей з України до Європи в повної відповідності світовим стандартам та загальноприйнятим нормам.  Підготовляємо супровідні документи з урахуванням законодавства обох країн ввезення/вивезення, проводимо декларування та митне очищення.

Послуги з міжнародних перевезень особистих речей включають:

  • розбирання меблів, демонтаж побутової техніки;
  • упаковку особистих речей;
  • послуги вантажників;
  • складське зберігання;
  • доставку вантажу «від дверей до дверей»
  • комплексне митне оформлення

Міжнародні перевезення вантажів довіряють MMTRANS

Понад 500 міжнародних організацій, комерційних підприємств, посольств та дипломатичних представництв покладають на нас міжнародні перевезення своїх вантажів. Ефективність наших послуг підтверджує Торгово-Промислова Палата України, надавши транспортній компанії MMTRANS (м. Київ) звання «Лідер галузі».