Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Іспанію

Перевезення речей з України в Іспанію

Чи плануєте переїзд до Іспанії на ПМЖ? Міняєте своє місце проживання на країну з чудовим кліматом, великою кількістю фруктів і морепродуктів, високим рівнем життя, величезною кількістю свят і карнавалів. Тоді вам можна тільки позаздрити! Звичайно, якщо не замислюватися як перевезти речі в Іспанію. Чи не поб’ється чи посуд, що не загубиться чи ніжка від дивана, чи не піде тріщина по плазмового телевізора? Ці переживання багатьом псують настрій перед далекою поїздкою, нерідко перетворюючись на справжній жах.

Як перевезти речі в Іспанію

Перевезення речей в Іспанію обов’язково увінчається успіхом, якщо замовити послуги кваліфікованої компанії, яка здійснює перевезення речей з України в Іспанію під ключ. Проблема полягає в тому, що подібних фірм багато, при цьому досить важко вибрати правильного перевізника.
Можна витратити кілька тижнів на вивчення способів доставки на різних сайтах, але так і не знайти підходящий варіант. Одна фірма не влаштує вас своїми розцінками, інша – умовами, третя – термінами. Якщо ж ви не готові втрачати час, займаючись тривалими пошуками, найкраще відразу замовити міжнародний квартирний переїзд «під Ключ» у перевіреної часом транспортної компанії.
Перевезення речей з України в Іспанію покладайте на професіоналів, щоб переїхати швидко, без зволікань і затримок. Забезпечуйте собі гарантію цілості й схоронності особистого майна, мінімальні мита, адекватну вартість міжнародних квартирних переїздів. Позбавляє від помилок, непередбачених проблем, можливих штрафних санкцій, інших неприємностей. Вам не доведеться розлучатися зі звичною меблями, витрачатися на побутову техніку, купувати одяг, різні побутові дрібниці.

перевезення речей в ІспаніюДосвідчені перевізники допоможуть організувати міжнародний квартирний переїзд і пройти митне оформлення. Розберуть меблі, акуратно демонтують і ретельно упакують побутову техніку. Упаковка дорогої апаратури, домашнього начиння, крихких предметів дозволяє уникнути пошкоджень під час транспортування забезпечуючи гарантію збереження майна. Потім, все це маркується. Під кожного клієнта виділяється індивідуальна машина. Перевезення речей в Іспанію здійснюється під пломбою. Готуються супровідні документи, і надається комплексне митне оформлення речей.
Приймайте правильне рішення. Вибирайте міжнародні перевезення речей в Іспанію від компанії MMTRANS:

  1. Досвідчені пакувальники найкращим чином здійснять упаковку, використовуючи відповідний пакувальний матеріал.
  2. Перевезення речей з України в Іспанію здійснюється в окремому автомобілі.
  3. При замовленні послуг, вам не доведеться вивчати і заповнювати документи – цим займуться наші співробітники. При цьому всі платежі будуть мінімальними!
  4. Грамотна організація переїздів в Іспанію.
  5. Ви отримуєте міжнародний квартирний переїзд «під Ключ».

Чому перевезення речей в Іспанію довіряють нам

Подивіться фото виконаних робіт і переконайтеся, що достатньо лише одного дзвінка і перевезення речей в Іспанію перестане здаватися нерозв’язним завданням. Доставка відбудеться без вашої безпосередньої участі. У вас не буде ніяких проблем з митним оформленням особистих речей, навіть якщо є в наявності картини, скульптури, твори мистецтва та культури, книги, ікони, антикваріат. Наші брокери організовують проведення експертної оцінки, отримають висновок експерта, оформлять в Міністерстві Культури дозвіл на вивезення культурних цінностей за кордон.
Високу ефективність наших послуг і бездоганну репутацію підтверджує Торгово – Промислова Палата України, присвоївши MMTRANS звання «Лідер галузі».