Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Бельгію

Перевезення речей з України в Бельгію

Переїзд в Бельгію на ПМЖ – ідея чудова. У цій країні високий рівень соціального забезпечення і життя, комфортні умови отримання громадянства, невеликі ціни на нерухомість. До того ж Бельгія входить до Євросоюзу, і її жителі можуть безперешкодно подорожувати країнами ЄС. Тому, якщо ви всерйоз задумалися про переїзд, пора починати діяти. І практично відразу виникає безліч проблем, які потребують швидкого вирішення. Потрібно закінчити справи, провести прощальну вечірку для родичів, друзів і, звичайно ж, визначитися як організувати квартирний переїзд і перевезти речі в Бельгію
Велика спокуса залишити весь скарб на батьківщині? Але тоді вам доведеться витратити гроші на облаштування квартири в новій країні. Перевезення особистих речей в Бельгію дозволяє заощадити бюджет. Організацію переїзду довірте надійної транспортної компанії.
Наша компанія організовує міжнародний квартирний переїзд «під Ключ», щоб перевезення особистих речей з України до Бельгії пройшла без турбот, зайвої нервування і надмірних фінансових витрат.

перевезення речей в Бельгію

Перевезення особистих речей з України в Бельгію разом з нами

У комплекс послуг з перевезення особистих речей в Бельгію входить:

  1. Послуги упаковки речей. Ввічливі і доброзичливі вантажники приїдуть, упакують речі в спеціальну тару, подбають про те, щоб майно не постраждало в процесі транспортування. Меблі та побутову техніку акуратно розмістять в ящиках, ламкі і крихкі предмети обгорнутий в тканину і компактно розкладуть по коробках.
  2. Грамотна організація квартирних переїздів в Бельгію.
  3. Оформлення митних документів. Ми зберемо всі потрібні папери, підготуємо дозволу на вивезення.
  4. Оптимізація митних платежів. Щоб перевезення меблів, побутової техніки та особистих речей з України до Бельгії не “влетіла в копієчку», ми допоможемо провести митне оформлення речей і максимально скоротити вартість енергоносіїв і митних зборів.
  5. Вам не доведеться наймати транспорт в чужій країні, перевезення речей в Бельгію здійснюються від дверей до дверей.
  6. Міжнародний квартирний переїзд «під Ключ» ..

Ви економите гроші, час і сили, а ми вирішуємо питання, з якими пов’язані перевезення речей в Бельгію.
Вам не доведеться нервувати і метушитися. Довірте транспортної компанії MMTRANS перевезення речей з України до Бельгії, і спокійно займайтеся своїми справами. Побачити приклади виконаних нами міжнародних квартирних переїздів ви можете в розділі портфоліо.
Телефонуйте – менеджер проконсультує вас і складе докладний план транспортування вашого майна. Важливо: постарайтеся замовити перевезення речей в Бельгію за кілька днів до дати переїзду. Це необхідно тому, що бронювання машини і оформлення митних документів вимагає часу.