Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Болгарію

Ви вирішили зробити вибір на користь морського клімату, хорошої екології та чистого повітря Болгарії. Знайти порятунок від виснажливої ​​нерви, неспокійною життя в шаленому темпі. Бажаєте мати привабливе співвідношення ціна / якість на послуги і товари. Подумки, ви, можливо, вже прогулюється по чудесному морського узбережжя і наводите затишок в новій квартирі. Але спочатку необхідно перевезти туди свої речі.

Перевезення речей з України в Болгарію

Перевезення речей в Болгарію є вельми важким і трудомістким справою. За довгі роки у кожної людини накопичується безліч добра, залишити яке просто неможливо. Щоб організувати міжнародний квартирний переїзд Україна – Болгарія без зайвої суєти, нервової напруженості і бюрократичних зволікань, необхідно правильно вибрати транспортну компанію. Професійно-грамотні перевізники простежать, щоб доставка пройшла гладко, з мінімальними витратами.

перевезення речей в БолгаріюПослуги з перевезення особистих речей в Болгарію від компанії MMTRANS включають:

  • упаковку речей, розбирання меблів і демонтаж побутової техніки;
  • Послуги вантажників і пакувальників;
  • гарантію збереження майна;
  • митне оформлення особистих речей;
  • транспортування в окремому автомобілі;
  • міжнародний квартирний переїзд «під Ключ» ..

Міжнародне перевезення особистих речей в Болгарію на увазі митне оформлення. Наявність картин, скульптур, творів мистецтва, ікон, книг старше 50 років, предметів старовини і антикваріату, зобов’язує: організувати експертну оцінку, отримати в міністерстві культури свідоцтва і дозвіл на вивезення культурних цінностей за межі країни. Наші брокери використовують комплексний підхід до вирішення цих питань:

  • оформлення правильних митних документів: це дозволяє виключити штрафи;
  • займаються оптимізацією митних платежів: ви платите, мінімальні мита і збори;
  • беруть на себе весь процес: ви спокійно вирішуєте свої побутові проблеми, не займаючись збором документів і заповненням декларації.

Перевезення речей в Болгарію проходить без участі власника. Вам не доведеться торкатися організаційної, паперової, будь-якої іншої роботи: логісти займаються рутинними справами. Уникаючи непередбачених ситуацій і можливих штрафів під час перетину кордону, ви не будете нервувати: проблеми зведені до нуля.
Більше 15 років транспортна компанія MMTRANS надає міжнародні квартирні переїзди «під Ключ». Постійно розширює асортимент перевезених вантажів і географію обслуговування. Величезна кількість постійних клієнтів, серед яких всесвітні організації, транснаціональні корпорації, дипломатичні представництва, музеї, картинні галереї, і приватні особи, наочно демонструють доцільність співпраці саме з нами. Ви можете переконається в цьому, подивившись розділ фотогалерея наших робіт. Високу ефективність, надійність і бездоганну репутацію нашої компанії підтверджує і Торгово-Промислова Палата України, нагородивши MMTRANS почесним званням «Лідер галузі».