Пишите нам:
pereezd@mmtrans.com.ua
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Італію

Переїзд в Італію – ідея, безумовно, чудова, але її реалізація вимагає ґрунтовної підготовки. Не так просто зібрати речі і відправитися за кордон на постійне місце проживання. Тут є певні труднощі і безліч організаційних моментів, які потрібно вирішити перш, ніж ви зможете прогулятися по історичних кварталах Рима або відправитися на екскурсію в Колізей.
Міжнародний квартирний переїзд в Італію, або що зробити з речами, які нагромадилися за час проживання в Україні? Роздати все знайомим – шкода, займатися продажем – не вдячна заняття, просто викинути – ще гірше, рука не підніметься. Найкраще рішення, зібрати свій скарб і забрати його з собою, щоб без проблем і зайвих фінансових витрат обжитися на новому місці. На перший погляд перевезення речей в Італію – завдання складне. Але, вона здійсненна, якщо правильно вибрати транспортну компанію, для якої перевезення особистих речей з України в Італію є буденною справою.

перевезення речей в ІталіюКількість посилань, які видають пошуковики на запит перевезення особистих речей в Італію прямує до нескінченності. В інтернеті – сайти великих організацій-перевізників, дрібних компаній і приватних осіб. Їх пропозиції рясніють обіцянками забезпечити якісний сервіс, надати всілякі гарантії і захистити ваше майно від будь-яких пошкоджень. Але красномовство рекламників не повинно вводити вас в оману. Звертайте увагу на компанії, репутація яких бездоганна, а досвід роботи в сфері міжнародних квартирних переїздів досить великий.
Наша компанія є фаворитом міжнародних перевезень особистих речей в Італію. Ця організація вже довгий час надає професійні послуги міжнародного квартирного переїзду, співпрацюючи з іноземними партнерами по всій Європі. Торгово-Промислова Палата України присвоїла MMTRANS звання «Лідер галузі». Відправлення домашніх речей без прямої участі власника і грамотна організація квартирного переїзду до Італії, забезпечують:

  • адекватна вартість перевезення речей в Італію;
  • гарантія збереження майна;
  • міжнародний квартирний переїзд «під Ключ»;
  • комплексне митне оформлення.

Наші логісти підбирають оптимальний спосіб доставки, правильно оформляють супровідні документи, проводять митне оформлення особистих речей і мінімізують мита, надають відповідний пакувальний матеріал, професійно упаковують і занурюють в транспортний засіб ваші речі. Гарантують цілісність і збереження майна, виділяючи для кожного клієнта окремий автомобіль.

Подивіться фото виконаних нами робіт, де ми:

здійснюємо міжнародні перевезення меблів, побутової техніки, одягу та особистих речей в Італію;
перевозимо посуд, одяг, господарські дрібниці;
організовуємо міжнародний квартирний переїзд «під Ключ».

Для кожного виду вантажу ми підбираємо відповідну упаковку, розміщення і кріплення в транспортному засобі, щоб забезпечити цілісність і збереження вашого майна в процесі транспортування.
Міжнародне перевезення особистих речей в Італію вимагає декларування майна та митної очистки. Наші фахівці займаються підготовкою супровідної документації та оформленням дозволів на вивезення культурних цінностей за кордон, надають оптимізацію митних платежів, допомагають уникнути штрафів і інших супутніх проблем. Оплачуючи мінімальні мита, ви істотно зменшуєте витрати на перевезення речей в Італію.
Якщо звичні речі настільки вам дороги, що ви не готові розлучитися з ними, вам варто замовити перевезення речей в Італію в MMTRANS. Ваші меблі, побутова техніка, одяг, домашнє начиння, улюблений прабабушкін шафа або антикварний диван, швидко і без проблем перетинають кордон, при цьому дбайливо доставляються в потрібне місце.

Отправить заявку