Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Нідерланди

Перевезення речей з України в Нідерланди

Переїзд в Нідерланди на ПМЖ – вибір на користь однієї з наймальовничіших країн Західної Європи. Незвичайна природа, старовинні замки і стародавні міста стають об’єктом пильної уваги туристів з усього світу. Популярність Голландії обумовлена ​​її асоціація з запахом свободи і розкутості. Людей, зачарованих цієї яскравої країною з вільними вдачами, стає з кожним роком все більше. Багато з них прагнуть не просто провести тут відпустку, а переїхати назавжди. Тому, якщо ви надумали влаштуватися на постійне місце проживання, вам буде потрібно перевезти особисті речі в Голландію і не переплатити зайвих грошей.
Для вирішення цього питання вам буде потрібно професійна допомога. Хтось скаже, що приходить початок нового життя, в якій буде зайвим гора мотлоху з минулого. Але дуже часто простіше привезти їх з собою, ніж знайти подібні в магазинах Європи. Більш того, багато речей стають тією відправною точкою, яка повертає нам пам’ять про покинуту батьківщину. Скористайтеся послугами досвідчених логістів, щоб перевезення речей в Нідерланди не перетворилася в кошмар. Рекомендуємо вам замовити міжнародний квартирний переїзд «під Ключ».

перевезення речей в НідерландиПеревезення особистих речей в Нідерланди супроводжує митне оформлення. Уникнути проблем на митниці допоможе правильні митні документи, відсутність заборонених до вивезення предметів і комплексне митне оформлення.
До 2015 року, кожен хто мав Голландську ID-карту на перебування і працевлаштування, міг здійснити перевезення речей в Нідерланди без сплати ПДВ, заздалегідь подавши заявку в податкову службу. З 01.01.2015г. митне оформлення особистого майна, що перевищує ручну поклажу, здійснюють спеціально створені державні компанії. Вони проводять оцінку і визначають платити ПДВ чи ні.

Безмитне перевезення речей в Нідерланди

Для оформлення ввезення особистих речей в Нідерланди потрібно:
– виписка з муніципалітету, в якому зареєстрований переїжджає до Нідерландів (Gemeente uitreksel);
– довідка підтверджує час прибуття і термін перебування в Голландії – verblijfstitel;
– рахунок-проформа для митних цілей;
– пакувальний лист з докладним описом речей;
– транзитна декларація.

При виконанні таких умов перевезення речей в Голландію оформляється без сплати ПДВ і мита:
– Проживання за межами Європейського Союзу не менше 12 місяців поспіль.
– Володіння особистими речами не менше 6 місяців.
– Ви використовували особисті речі і збираєтеся використовувати їх знову.
– Ввезення особистих речей в Голландію здійснюється не пізніше 12 місяців з моменту переїзду в Нідерланди.
– Ви не будете позичати, закладати, здавати в оренду або передавати товари протягом 12 місяців з дати їх імпорту.
В інших випадках стягується мито 12% і ПДВ 21% від задекларованої вартості особистих речей і вартості транспорту по ЄС.

Наші брокери постійно відстежують зміни в митних правилах всіх країн Євросоюзу і готові надати консультацію по всіх питаннях.
Недобросовісні транспортні фірми грішать неякісної транспортуванням з порушенням правил перевезення речей в Голландію, цілісності коробок і їх вмісту. Професійні перевізники здійснюють перевезення речей в Голландію в повній відповідності з міжнародними стандартами. Ось чому так важливо звертатися до професіоналів.
Упаковка майна є важливою складовою перевезення особистих речей з України до Нідерландів. Цінні речі рекомендуємо упаковувати особливо ретельно. Б’ється посуд обертається папером, повітряно-бульбашкової плівкою або м’якою тканиною. Чим щільніше один до одного буде прилягати кожен предмет, тим вище шанси доставити його в повній цілості.

Чому перевезення особистих речей в Нідерланди варто замовити в MMTRANS

Наша компанія організовує міжнародний квартирний переїзд «під Ключ» і гарантує збереження особистого майна клієнта. Правильно упаковує меблі, побутову техніку та особисті речі. Для перевезення речей в Нідерланди виділяється окремий автомобіль. Ви можете звернутися до нас і дізнатися скільки коштує перевезти речі в Голландію менеджерів, а також і подивитися фотографії наших робіт.
Безсумнівною перевагою звернення в нашу компанію є і те, що коробки з зібраними в них в Україні речами, будуть доставлені від дверей місця виїзду до порога місця призначення. Якщо серед особистого майна немає великогабаритних предметів, то можна речі переправити кур’єрською службою в коробках по 20 кг. Однак такий варіант не гарантує їх цілісність і збереження. Всі ми знаємо, як з посилками звертаються деякі співробітники кур’єрських компаній. Крім того, коли вони доїдуть до пункту видачі, буде потрібно доставляти величезну кількість коробок до нового місця проживання. Наші перевезення речей в Нідерланди зазначила Торгово-Промислова Палата України і привласнила MMTRANS звання «Лідер галузі».