Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Швейцарію

Перевезення речей з України в Швейцарію

Переїзд до Швейцарії на ПМЖ – ідея, безумовно, гарна. Ця країна зручно розташована в центрі Європи, славиться своїм високим рівнем життя, особистої безпеки та помірним оподаткуванням. Тут панують політична стабільність, повага до приватної власності. Швейцарію вибирають в якості постійного місця проживання знаменитості і спортсмени світової величини. Не дивно, що ви вибрали саме цю державу. Але одного бажання переїхати мало – потрібно ще й подолати всі супутні труднощі.
перевезення речей в Швейцарію
Вам належить перевезення особистих речей до Швейцарії. Цим краще не займатися самостійно, а скористатися послугами професійної компанії MMTRANS.
Припустимо, ви вирішите взяти всі турботи на себе. Тоді уявіть, з якою кількістю проблем пов’язана перевезення речей в Швейцарію: необхідно зібрати весь скарб, розібрати і упакувати меблі, побутову техніку, господарські дрібниці, одяг. Потрібно самостійно підготувати супровідні документи, іноді включаючи дозвіл і свідоцтво про вивезення культурних цінностей за кордон. А нескінченна біганина з документами, складання опису майна, в яку потрібно включити все, щоб уникнути затримок і штрафних санкцій при митному оформленні речей. Клопоти, нервування, суєта, ймовірність штрафів, витрачений час і гроші – воно вам треба?
Організувати переїзд і перевезти речі до Швейцарії стане просто, якщо замовити міжнародний квартирний переїзд «під Ключ» в компанії, яка більше десяти років надає транспортні послуги, надає гарантію збереження майна, готує документи для митного оформлення, має колосальний досвід і налагодженою системою взаємодії з митними органами. Торгово-Промислова Палата України гідно оцінила ефективність доставки, підтвердила надійність і відмінну репутацію компанії, нагородила MMTRANS почесним званням «Лідер галузі».

Перевезення речей в Швейцарію з MMTRANS

Подивіться фотографії наших робіт і скористайтеся перевагами перевезення речей в Швейцарію разом з нами:

  1. Будьте впевнені в збереженні свого майна. Ми надамо послуги вантажників, які швидко упакують всі ваші речі, промаркують їх, розмістять в коробках таким чином, щоб навіть самі тендітні предмети не пошкодилися і не деформувалися при транспортуванні.
  2. Залиште речі у нас на зберігання, якщо вам ніде їх розмістити після продажу квартири.
  3. Зменшуйте свої витрати. Ми оптимізуємо платежі, скоротивши розмір мит до мінімальних.
  4. Позбавте себе від біганини з документами. Логісти самі займуться оформленням митних документів: отримають необхідні дозволи. Заповнять декларацію і проведуть митне очищення. Завдяки цьому, ви уникнете затримок на митниці і штрафних санкцій.
  5. Використовуйте міжнародний квартирний переїзд «під Ключ», в яких перевезення речей з України до Швейцарії здійснюється за принципом двері-двері.

Наші послуги – це запорука успішного переїзду і оптимальна перевезення речей в Швейцарію. Гарантія цілості й схоронності вашого багажу, бездоганне митне оформлення, адекватні витрати.