Пишите нам:
pereezd@mmtrans.com.ua
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей до Великобританії

До розпаду СРСР, переїзд до Великобританії на ПМЖ здавався чимось протиприродним і траплявся вкрай рідко. Проте, з падінням «залізної завіси», наші співвітчизники намагаються більше не упускати жодної можливості покращити своє життя. Великобританія стала для українців одним з найпопулярніших напрямків імміграції. Таке рішення часто пов’язано з вигідною пропозицією по роботі, навчанням, заміжжям, або ж просто щирою любов’ю до Туманного Альбіону. Як би там не було, організація переїзду і перевезення речей в Великобританію справа не з легких. Вирушаючи до Англії, багато хто хоче зберегти при собі своє майно і починати нове життя не з чистого аркуша, а з міцного фундаменту, але самостійна доставка здається нездійсненним завданням. На щастя, професійна організація міжнародних переїздів квартир стає все більш доступною і комфортною для клієнта. Потрібно тільки правильно підходити до вибору фірми, якій можна довірити міжнародний квартирний переїзд.

перевезення речей до ВеликобританіїКомплекс послуг транспортної компанії MMTRANS включає упаковку майна, вантаження і перевезення речей з України до Великобританії, а також комплексне митне оформлення. Уклавши договір з нашою компанією, перевезення особистих речей до Великобританії перестане бути проблемою. Ми організовуємо міжнародний квартирний переїзд «під Ключ». Вам забезпечена не тільки гарантія збереження майна, але і рішення, яке позбавляє від різних проблем, можливих штрафів, додаткових витрат. Ваше безпосередню участь в процесі буде мінімальним. Упаковка, навантаження, зберігання, підготовка митних документів, отримання дозволу і свідоцтва вивезення культурних цінностей за кордон, митне оформлення особистих речей і доставка їх за адресою – все це на вищому рівні виконується співробітниками компанії.

Звертайтеся в MMTRANS щоб замовити міжнародний квартирний переїзд «під Ключ»., Тоді перевезення речей в Англію більше не буде викликати у вас занепокоєння. При цьому забрати з собою можна практично всю квартиру, хіба що, без стін. З нашою допомогою ви легко зможете переправити не тільки шафи і коробки, але і специфічні речі. Ви можете подивитися виконані нами переїзди.
Залишати рідні землі завжди важко і хвилююче. Якщо на новому місці вас зустрінуть звичні і улюблені речі, переїзд до Англії більше не буде здаватися кроком в невідомість. Особливо важливо, щоб з вашим багажем нічого не сталося в дорозі, інакше перші дні в Великобританії запам’ятаються не з найкращого боку.

Отправить заявку