Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
 • Русский

Перевезення особистих речей в Німеччину

Перевезення особистих речей з України в Німеччину

Ми допоможемо Вам перевезти речі, меблі з України в Німеччину (з Німеччини в Україну), а також пройти митні процедури. Здійснюємо доставку меблів, техніки, і домашніх речей. Надаємо найбільш підходящий спосіб перевезення речей в Німеччину, і беремо на себе «спілкування» з українськими, польськими та німецькими митниками. У нас, також можна замовити квартирний переїзд з Німеччини в Україну.
перевезення речей в Німеччину
Перевезення речей з України в Німеччину здійснюється за схемою:

 1. Визначаємо обсяг і вага речей (працюємо з вантажами від 2 до 100 кубів, вагою від 200 кг до 20 тонн). Якщо Ви перебуваєте в Києві, наш співробітник готовий виїхати до Вас додому для оцінки обсягу абсолютно безкоштовно, а якщо речі знаходяться в іншому регіоні України – ми надамо послугу віддаленої оцінки по фотографіях і опису.
 2. Розраховуємо вартість перевезення речей в Німеччину, і спосіб митного оформлення.
 3. Підписуємо договір і заявку із зазначенням умов перевезення особистих речей в Німеччину: детальний маршрут руху автомобіля із зазначенням термінів транспортування, адреси завантаження / розвантаження / митного оформлення, список речей переданих до перевезення, вартість послуг, форми розрахунку, графи для додаткових умов Клієнта. Автомобіль подається за адресою Вашого проживання або туди, де знаходяться речі – будь-який регіон України.
 4. Якщо Вам буде потрібна допомога, наші вантажники проведуть розбирання меблів, демонтаж побутової техніки, упаковку і навантаження.
 5. Після оформлення довіреності на нашого представника, ми допомагаємо підготувати документи для митниці за всіма правилами митних служб України, Німеччини та транзитних країн. Наші брокери візьмуть під контроль всі процеси оформлення, тому документи будуть підготовлені ідеально. Нададуть комплексне митне оформлення виключає штрафи і простої на кордоні.
 6. Доставляємо речі до місця призначення в цілості й схоронності, в зазначені в договорі терміни.

Ефективність наших послуг і надійність компанії підтверджують Торгово-промислова палата України, яка привласнила транспортної компанії MMTRANS звання «Лідер галузі», всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління, і міжнародна організація Business Initiative Directions, нагородила нас золотою зіркою лідерства і якості – International Star for Leadership in Quality.

Безмитне перевезення речей в Німеччину

Протягом 12 місяців з моменту першої реєстрації в Німеччині можна безмитно перевезти речі особисті речі. Після закінчення цього терміну ввезення особистих речей найчастіше обкладається митом, хоча є ряд винятків (наявність власного бізнесу, продана нерухомість в Україні). У будь-якому випадку, остаточне рішення щодо сплати мита приймає тільки митна служба Німеччини, коли проводить митне оформлення речей.
Транспортні компанії, які гарантують виконати безмитну перевезення речей в Німеччину після 12 місяців з моменту першої реєстрації – обіцяють те, що потім найчастіше не виконують. Коли речі вже в Німеччині на митниці, виявляється, потрібно оплачувати мито, тому що не вистачає якогось папірця або змінилися умови перевезення особистих речей в Німеччину.
Компанія MMTRANS декларує гранично чесні відносини з Клієнтом і не обіцяє того, що від нас не залежить. Але ми можемо підготувати супровідні документи і провести митне оформлення таким чином, що якщо доведеться платити мито, вона буде мінімальною.

Митні документи для перевезення речей в Німеччину

Перелік документів для митного оформлення особистих речей при переїзді до Німеччини:

 • копії українського і закордонного паспорта,
 • список речей встановленої форми українською та німецькою мовами,
 • копії документів, що підтверджують – куди і з якою метою переїжджає власник речей (оренда / власність житла, контракт на роботу, карта ВНЖ / реєстрація),
 • адреса митниці призначення,
 • в окремих випадках розписка від власника речей в тому, що його речі будуть доставлені на митницю за місцем прибуття,
 • нотаріально завірена довіреність на водія / брокера від власника речей.

Перевізники, які пропонують Вам перевезення речей в Німеччину без митного оформлення, будуть ділити Ваше майно на частини перед кордоном і перевантажувати в кілька автомобілів, щоб провезти його через кордон як особисті речі водія машини, після все знову завантажується в один автомобіль. Вартість такого перевезення є нижчою за звичайну, але є велика ймовірність псування або втрати частини майна, що перевозиться, а також ризик повної конфіскації в зв’язку з відсутністю супровідних документів.

Як перевезти меблі в Німеччину

Якщо ви хочете перевезти меблі в Німеччину, упаковка повинна бути без цінників і фірмових знаків. Нові меблі – без виробничого пилу. Важливо, щоб разом з меблями були коробки з особистими речами (одяг, взуття, посуд, книги), тоді меблі їхати в якості особистих речей, що були у вжитку і, навіть якщо виникне необхідність сплати мита, то мінімальної.

Меблі б / у для перевезення в Німеччину частково розбирають і ретельно упаковують в відповідні пакувальні матеріали. Щоб забезпечити максимальну цілісність меблів при транспортуванні, ми надаємо послуги розбирання меблів, демонтажу побутової техніки, упаковки і навантаження. Наші фахівці приїдуть до Вас і зроблять все на високому професійному рівні і в повній відповідності з вимогами.

Дізнайтеся вартість перевезення особистих речей з України в Німеччину (з Німеччини в Україну) через веб-форму, або по телефону. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, щоб замовити квартирний переїзд «під Ключ».