Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей до Франції

Перевезення речей з України до Франції

Переїзд до Франції на ПМЖ здається романтичним і веселим пригодою тільки тоді, коли залишається на рівні нездійсненної мрії. Якщо ж ви всерйоз вирішили змінити місце проживання, вам доведеться зіткнутися з безліччю труднощів і організаційних моментів, перш ніж вам відкриються вогні Ейфелевої вежі і блакитний берег Ніцци. Один з найбільш важливих питань – що робити з майном, накопиченим за довгі роки життя в Україні? Залишати свій скарб знайомим – шкода, продавати – довго і невигідно, а викидати вже точно не підніметься рука. Найкраще, звичайно ж, забрати з собою все цінне майно, але перевезення речей до Франції здається складно здійсненне завдання. Особливо, якщо організація переїздів за кордон абсолютно нове для вас заняття.
Перевезення речей до Франції
Пошукові системи в інтернеті пропонують безліч посилань на сайти різних перевізників, від приватних осіб до великих організацій. Кожен з них обіцяє своїм клієнтам якісний сервіс і всілякі гарантії. Проте, красиві слова НЕ убережуть ваш багаж від можливих пошкоджень або проблем на митниці. Вибираючи транспортну компанію, щоб перевезти речі до Франції, обов’язково звертайте увагу на її репутацію компанії і досвід роботи. Тільки так ви можете бути впевнені, що доставка буде виконана на найвищому рівні.
Ми є однією з провідних українських транспортних компаній. За довгі роки співпраці з партнерами по всьому світу, нам вдалося створити максимально комфортні умови для своїх клієнтів. Якщо вам знадобилося замовити послуги перевезення особистих речей з України до Франції, ви можете сміливо покластися на наших співробітників. Ми допоможемо вам перевезти меблі, техніку, речі до Франції, які включає в себе упаковку, навантаження, доставку і митне оформлення особистих речей. Забезпечує гарантію збереження вашого майна.
З нашою допомогою ви можете без клопоту організувати перевезення меблів, побутову техніки і особистих речей до Франції. Для кожного конкретного виду вантажу вам буде запропонована спеціальна упаковка, яка дозволить зберегти його в первозданному вигляді під час поїздки. Для транспортування виділяється окремий транспортний засіб. Не залишиться без уваги митне оформлення. Наші фахівці гарантую правильне оформлення супровідних документів. Проводять комплексне митне оформлення. Надають оптимізацію мит. При необхідності організовують проведення експертної оцінки й одержання дозвільних документів на вивезення культурних цінностей. В результаті ви уникаєте проблем і штрафів. Істотно знижуєте свої витрати. Чи отримуєте міжнародний квартирний переїзд «під Ключ». Можна подивитися фото наших робіт.
Якщо ви не можете розлучитися з бабусиним шафою, новим холодильником, або звикли спати тільки на своєму улюбленому дивані, сміливо звертайтеся в MMTRANS і забирайте все з собою! Досить одного дзвінка, і ваші речі без проблем і затримок будуть дбайливо доставлені.