Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Про компанію

Транспортна компанія MMTRANS

Транспортна компанія MMTRANS заснована в 2004 році в Києві. Основним напрямком нашої діяльності є міжнародні вантажоперевезення Україна-Європа, а саме доставка різних вантажів, перевезення особистих речей з України в Європу, і перевезення легкових автомобілів за кордон.

В даний час, компанія MMTRANS має реєстрацію в системі підприємців Євросоюзу (код EORI: SE4447218449).

Наші нагороди та досягнення

2018 р.
Науково-експертна рада Міжнародної програми «Лідери XXI століття» нагородив нашу компанію національною премією за якістю «Гран-Прi« Вища проба ».

2017р.
Міжнародна організація Business Initiative Directions нагородила компанію MMTRANS золотою зіркою лідерства і якості – «International Star for Leadership in Quality».

2015-2018г.
Торгово-Промислова Палата України присвоює транспортної компанії MMTRANS почесне звання «Лідер галузі».

Ми постійно розробляємо і впроваджуємо нові методи оптимізації, підвищуючи ефективність наших послуг. Досягли значних успіхів на цьому терені. Логістами компанії розроблена унікальна технологія для оптимізації перевезення особистих речей за кордон, яка гарантує мінімальні мита і адекватну вартість міжнародного переїзду.

Нашою відмінною рисою є постійне розширення асортименту послуг. Наша основна перевага – це професійне комплексне обслуговування. Ми завжди досягаємо поставлених цілей. Протягом 15 років ми безперервно і динамічно розвиваємося. Стратегія і тактика нашого розвитку спрямована на оптимізацію вантажоперевезень.

Наша місія та цілі

Місія: забезпечити вам найкоротший шлях до досягнення успіху.

Мета: перевершити ваші очікування від співпраці з нами.

Цінності: відкритість і порядність, відповідальність і компетентність, ефективність і професіоналізм, динамічність і результативність.

Відкриваючи нові аспекти транспортної логістики, ми постійно розширюємо асортимент послуг і географію міжнародних вантажних перевезень. Використовуючи інтегрований підхід до процесу перевезення, наша компанія розробила і успішно впровадила комплексне рішення, яке гарантує оптимальну доставку і збереження вантажів.