Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Про компанію

Транспортна компанія MMTRANS

Транспортна компанія MMTRANS заснована в 2004 році в Києві. Основним напрямком нашої діяльності є міжнародні вантажоперевезення Україна-Європа, а саме доставка різних вантажів, перевезення особистих речей з України в Європу, і перевезення легкових автомобілів за кордон.

В даний час, компанія MMTRANS має реєстрацію в системі підприємців Євросоюзу (код EORI: SE4447218449).

Наші нагороди та досягнення

2018 р.
Науково-експертна рада Міжнародної програми «Лідери XXI століття» нагородив нашу компанію національною премією за якістю «Гран-Прi« Вища проба ».

2017р.
Міжнародна організація Business Initiative Directions нагородила компанію MMTRANS золотою зіркою лідерства і якості – «International Star for Leadership in Quality».

2015-2018г.
Торгово-Промислова Палата України присвоює транспортної компанії MMTRANS почесне звання «Лідер галузі».

Ми постійно розробляємо і впроваджуємо нові методи оптимізації, підвищуючи ефективність наших послуг. Досягли значних успіхів на цьому терені. Логістами компанії розроблена унікальна технологія для оптимізації перевезення особистих речей за кордон, яка гарантує мінімальні мита і адекватну вартість міжнародного переїзду.

Нашою відмінною рисою є постійне розширення асортименту послуг. Наша основна перевага – це професійне комплексне обслуговування. Ми завжди досягаємо поставлених цілей. Протягом 15 років ми безперервно і динамічно розвиваємося. Стратегія і тактика нашого розвитку спрямована на оптимізацію вантажоперевезень.

Наша місія та цілі

Місія: забезпечити вам найкоротший шлях до досягнення успіху.

Мета: перевершити ваші очікування від співпраці з нами.

Цінності: відкритість і порядність, відповідальність і компетентність, ефективність і професіоналізм, динамічність і результативність.

Відкриваючи нові аспекти транспортної логістики, ми постійно розширюємо асортимент послуг і географію міжнародних вантажних перевезень. Використовуючи інтегрований підхід до процесу перевезення, наша компанія розробила і успішно впровадила комплексне рішення, яке гарантує оптимальну доставку і збереження вантажів.