Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Польщу

Перевезення речей з України в Польщу

Переїхати навіть на сусідню вулицю – великий головний біль. Що вже говорити про організацію переїзду в Польщу.
Часткове розбирання меблів. Демонтаж побутової техніки. Грамотна упаковка домашніх речей. Маркування. Навантаження. Декларування. Доставка «від дверей до дверей». Митне оформлення. Вивантаження. На кожному етапі цього заморочливого шляху неминучі метушня, біганина, величезні витрати сил і часу, хвилювання з приводу збереження нажитого добра, тривоги від можливих перепон на кордоні. Організація переїзду і перевезення речей в Польщу, стане легкою справою, якщо не займатися ним самостійно. Для цього, необхідно замовити комплексну послугу міжнародний квартирний переїзд «під Ключ».
перевезення речей в Польщу
Міжнародні перевезення особистих речей в Польщу включають в себе кілька складових. Спочатку бригада професійних вантажників з великим досвідом роботи акуратно упакує ваш скарб. При необхідності частково розбере меблі, демонтує побутову техніку. Надасть відповідний вантажний автомобіль. В дорозі машина буде опломбована, що виключить небезпеку псування, пошкодження або розкрадання.
Зрозуміло, не буде забуто митне оформлення особистих речей. Ми беремо на себе підготовку супровідної документації, включаючи організацію експертизи, отримання в Міністерстві культури дозволу на вивезення культурних цінностей: картин, скульптур, творів мистецтва, книг, ікон, антикваріату. Проводимо комплексне митне оформлення особистих речей і оптимізацію мит. Скорочуємо ваші фінансові витрати до мінімуму.
Правильно складений з юридичної точки зору договір передбачить будь-які неприємні несподіванки. Вірніше, їх просто не буде. Персональний менеджер відстежує всі деталі, вникаючи в будь-яку дрібницю, попереджаючи потенційні проблеми. Регулярно інформує клієнта. Ви будете цілком і повністю володіти ситуацією під час перевезення. Ви можете подивитися фото наших робіт.
У нас працюють сумлінні, компетентні, динамічні, коректні, доброзичливі люди, які грамотно виконують свою роботу. Наші розцінки не позамежні, а цілком адекватні. Комплексний підхід допомагає оптимізувати міжнародний квартирний переїзд, гарантує оптимальну доставку і максимально безпечне перевезення речей в Польщу, забезпечуючи додаткові переваги:

  • упаковка і вантаження;
  • акуратна навантаження;
  • оптимальна доставка;
  • грамотна організація переїздів;
  • митне оформлення особистих речей;
  • міжнародний квартирний переїзд «під Ключ».

Величезна кількість організацій, великих підприємств і фізичних (приватних) осіб довіряють нам. Довгий час співпрацюючи з нами на постійній основі, підтверджують що міжнародне перевезення речей в Польщу разом з нами надійна і ефективна. Торгово-Промислова Палата України присвоїла MMTRANS почесне звання «Лідер галузі».