Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Литву

Перевезення речей з України в Литву

Переїзд в Литву є досить популярним напрямком еміграції: в цій країні швидка і недорога процедура отримання посвідки на проживання, відсутність мовного бар’єру, розвинена економіка, сприятливі природні умови, відмінні можливості для відпочинку. Перевагами є і зручне транспортне положення, і можливість безвізових подорожей по Європі.
Якщо ви твердо мають намір змінити країну проживання, вам необхідно подбати не тільки вирішенням особистих і робочих проблем, але і вирішити питання: як перевезти речі в Литву. Велика спокуса переїхати без нічого, залишивши весь накопичений скарб на батьківщині, але і розлучатися зі звичною обстановкою, що полюбилися дрібницями, предметами інтер’єру, побутовою технікою, одягом та іншим, напевно не хочеться. Щоб перевезення речей в Литву не додавала вам суєти, не варто самостійно збирати й упаковувати речі, переправляти їх через кордон, вирішувати проблеми з документами і митним оформленням. Вибирайте правильне рішення – організація переїзду в Литву разом з нами.
перевезення речей в Литву
Послуги транспортної компанії MMTRANS – це гарантія оптимальної перевезення особистих речей в Литву, приваблива вартість, комплексне митне оформлення домашніх речей та мінімальні мита. Логісти компанії комплексно підходять до вирішення завдань клієнта. Повний комплекс послуг з перевезення особистих речей в Литву включає в себе наступні аспекти:

  • Упаковка особистого майна: складемо детальний список вмісту коробок, гострі предмети помістимо окремо від тендітних, опрацюємо дверки побутової техніки ізоляційними плівками та стрічками, повітряно-бульбашкова плівка і спеціальна пакувальна папір для посуду забезпечить збереження, розмістимо рослини.
  • Розбирання меблів, демонтаж побутової техніки.
  • грамотна організація міжнародних переїздів.
  • Робота з документами: оформимо дозвіл на вивезення культурних цінностей за кордон, підготуємо документи для митного оформлення речей, заповнимо митну декларацію. Завдяки чіткій підготовці ви не зіткнетеся з проблемами на митниці: уникнете штрафних санкцій і затримок.
  • Митне оформлення. Щоб перевезення речей в Литву відбулася з мінімальними витратами з вашого боку, оптимізуємо платежі, скоротивши до мінімуму розмір митних зборів.
  • Для кожного клієнта організовуємо квартирний переїзд «під Ключ».

Чому обирають перевезення речей в Литву від MMTRANS

Ми рекомендуємо подивитися виконані нами переїзди і замовити послугу перевезення речей в Литву за два тижні до дати переїзду. Це дозволить нам виробити оптимальну схему доставки і забронювати відповідний автомобіль, а вам – ретельно продумати список речей, які потрібно взяти з собою.
Ми 15 років займаємося міжнародними перевезеннями особистих речей. Торгово-Промислова Палата України нагородила транспортну компанію MMTRANS почесним званням «Лідер галузі».