Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Словаччину

Перевезення речей з України в Словаччину

Організація переїзду в Словаччину здається досить простий: ця країна межує з Україною, і дістатися туди можна на автомобілі. Але все далеко не так просто, якщо ви переїжджаєте на ПМЖ або тривалий час. Виникає питання, як перевезти речі?
Перевезення речей в Словаччину є складним завданням. Щоб уникнути втрат, меблі доведеться розібрати, побутову техніку демонтувати і упакувати так, щоб не пошкодити при транспортуванні. Дрібні предмети на зразок кухонного начиння, тендітних статуеток, дитячих іграшок обернути в тканину і розкласти по коробках. Вже на новому місці проживання всі речі потрібно буде розкласти, заново зібрати меблі, встановити побутову техніку. А митні процедури – взагалі окрема пісня. Щоб перевезти речі до Словаччини, складається опис майна аж до шкарпеток і нижньої білизни. Якщо ви пропустите навіть незначну дрібницю, ризикуєте бути затриманими на митниці і платити величезні штрафи.
Таким чином перевезення особистих речей в Словаччину справа вельми клопітка, трудомістка і витратна з фінансової точки зору.
перевезення речей в Словаччину

Перевезення особистих речей з України в Словаччину разом з нами

Транспортна компанія MMTRANS більше десяти років надає послугу міжнародний квартирний переїзд «під Ключ» з України в Словаччину. Ви можете замовити перевезення речей в Словаччину з будь-якого міста України. Звертайтеся до нас – позбавте себе від зайвої нервування пов’язаної з транспортуванням і бюрократичних перепон при митному оформленні особистого майна або вивезення культурних цінностей за кордон. Міжнародне перевезення речей в Словаччину і оформлення митних документів лягає на наші плечі, а ви тим часом будете вирішувати інші важливі справи.
Ви вибираєте, що відправиться разом з вами в нове життя, а все інше зробимо ми:

  • спакуємо і простежимо за тим, щоб все майно було доставлено в цілості й схоронності;
  • забезпечимо адекватну вартість;
  • підготуємо супровідні документи: отримає дозволу на вивезення деяких категорій предметів, запросить експерта для оцінки вартості антикваріату, заповнить декларацію, проведе митне оформлення;
  • оптимізуємо митне оформлення: вартість енергоносіїв буде для вас мінімальним, що значно скоротить вартість;
  • організуємо міжнародний квартирний переїзд «під Ключ».

Співпраця з нами позбавить вас від можливих затримок при митному огляді та штрафних санкцій. Вам не доведеться нервувати, метушитися і витрачати величезну кількість часу. Міжнародні перевезення речей в Словаччину пройде швидко і легко. Доставка буде своєчасною. Переконайтеся в якості наших послуг подивившись портфоліо. Довірте всю роботу досвідченим перевізникам і спокійно обживають в новій квартирі.