Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Хорватію

Перевезення речей з України в Хорватію

Переїхати в Хорватію на ПМЖ замислюються багато. Але мріяти про переїзд і влаштувати своє щасливе майбутнє в чужій державі мало. Потрібно серйозно підійти до цієї справи, ретельно підготуватися і твердо налаштуватися на це. Вам необхідно перевезти речі в Хорватію, щоб облаштуватися на новому місці без зайвих фінансових витрат.
Перевезення речей в Хорватію
Спробуйте уявити, що вам належить зробити, якщо ви вирішите самостійно зайнятися перевезенням речей в Хорватію. Вас чекає виснажливий і довгий процес збору та упаковки свого скарбу не припиняється біганина з документами, спілкування з непривітними митниками. Цілком можливо, що не все піде гладко, і ви зіткнетеся з проблемами при перетині кордону, отримаєте штраф за неправильно оформлені митні документи. Доставка речей перетвориться на справжній кошмар, ви витратите купу часу і нервів. Щоб уникнути нервування, заощадити час і не турбуватися про своєчасну доставку, перекладіть всю роботу на MMTRANS.Ми спеціалізуємося на організації квартирних переїздів в Хорватію, допомагаємо нашим клієнтам швидко і безболісно перевезти меблі, побутову техніку, домашні речі. Подивіться приклади виконаних робіт і переконайтеся у високій ефективності наших послуг.

Що включають в себе міжнародні квартирні переїзди «під Ключ»?

Організація квартирних переїздів і перевезення особистих речей з України в Хорватію представляють собою цілий комплекс заходів, включаючи наступне:

  1. Ви: вирішуєте, які речі потрібно перевезти в Хорватію. Ми: пакуємо їх і занурюємо в транспортний засіб. Гарантуємо дбайливе ставлення до кожного предмету: меблі акуратно розберемо, тендітні і цінні речі обернём спеціальною тканиною, побутову техніку, кухонне начиння, господарські дрібниці, одяг розмістимо так, щоб вони були доставлені в цілості й схоронності, що не пошкодилися і не деформувалися при транспортуванні.
  2. Складське зберігання. Якщо ви дуже швидко продали квартиру і її потрібно звільнити, а речі зберігати ніде, ми перевеземо їх на наш склад, де вони перебуватимуть до транспортування.
  3. Робота з документами. Наші логісти підготують документи для документи для митного оформлення особистих речей для декларування та очищення майна. Подбають про отримання дозволів на вивезення культурних цінностей, організовують експертизу при необхідності. Тому ви уникнете затримок і штрафів при проходженні митного контролю.
  4. оптимізація мита. Ми економимо гроші клієнтів: прагнемо скоротити вартість енергоносіїв до мінімального значення.
  5. гарантія збереження майна
  6. квартирний переїзд «під Ключ».

Рекомендуємо вам замовити перевезення речей в Хорватію у MMTRANS і вам залишиться тільки зустріти свої речі на новому місці проживання.