Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Латвію

Перевезення речей з України в Латвію

Отже, вам належить організація переїзду в Латвію на постійне місце проживання, для роботи або для навчання. Потрібно розібратися з незакінченими справами: звільнитися з роботи, попрощатися з друзями, родичами, подумати, як перевезти речі в Латвію, що залишити на батьківщині. Щоб максимально полегшити цей процес, необхідно правильно підходити до квартирного переїзду. Надаємо вам єдино вірне рішення, перевезення речей в Латвію покладається на професіоналів. Потрібно зробити правильний вибір транспортної компанії, яка організовує Вам міжнародний квартирний переїзд «під Ключ».

перевезення речей в Латвію

Перевезення речей з Україні в Латвію з MMTRANS

Компанія MMTRANS візьме на себе всі турботи і клопоти, а перевезення речей з України в Латвію виконується в кілька етапів. Наші співробітники:

  • упаковують меблі, речі і надають послуги вантажників;
  • готують супровідні документи;
  • транспортування речей здійснюється в окремому автомобілі;
  • проводиться оформлення митних документів;
  • надають міжнародний квартирний переїзд «під Ключ».

Ми вкрай відповідально ставимося до особистих речей своїх клієнтів. Побутову техніку та меблі демонтують і акуратно поміщають в спеціальну тару. Кухонне начиння, дорогу апаратуру, господарські дрібниці і тендітні предмети обертають повітряної плівкою і щільно розміщують в коробках, щоб уникнути пошкоджень вантажу під час транспортування. Гарантуючи цілісність і збереження речей компанія MMTRANS виділяє окремий автомобіль під кожного клієнта.

Рекомендуємо вам замовити послугу міжнародний квартирний переїзд «під Ключ», тому що перевезення речей в Латвію вимагає проходження процедури митного оформлення. Наші логісти максимально скорочують ваші витрати, оптимізуючи мита до їх мінімально розміру. Завдяки грамотному і своєчасному оформленню документів, ви уникаєте ризику бути оштрафованим при перетині кордону. Ми доставимо речі на митний термінал в Київ, здійснимо Затаможка, перевеземо з Києва до Латвії в опломбованому автомобілі. Пломба знімається при розмитнення.

Співпраця з надійною транспортною компанією допоможе не тільки швидко організувати квартирний переїзд в Латвію і без зволікань перевезти меблі та особисті речі в Латвію, а й уникнути нервування, надмірної суєти, затримок і штрафів. Вам не доведеться розлучатися зі звичною меблями, витрачатися на техніку, купувати одяг і різні побутові дрібниці. Переконайтеся в це подивившись наше портфоліо. Поки логісти будуть працювати: готувати документи, стежити за упаковкою, зберіганням і доставкою, а також проводити комплексне митне оформлення ваших речей, ви зможете вирішувати особисті питання.
Команда досвідчених фахівців вирішує всі питання, пов’язані з транспортуванням. Завдяки цьому перевезення речей в Латвію проходить легко, швидко і безболісно.