Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення особистих речей в Швецію

Перевезення речей з України в Швецію

Швеція – еталон благополуччя, об’єкт світлих мрій про райському краї соціальних свобод, благ і прав. Законодавство досить м’яке і дуже лояльне до громадян інших держав. Тому не дивно, що ви вирішили переїхати саме сюди. Якщо думка про переїзд вже трансформувалася в чітке бажання, саме час задуматися як буде організовано перевезення речей до Швеції з України. Вам необхідно замовити міжнародний квартирний переїзд «під Ключ» у надійного перевізника.
перевезення речей в Швецію
Професійний підхід логістів до перевезення речей у Швецію дозволить без проблем перевезти всі ваші речі. Скористайтеся нашими послугами – отримаєте гарантію грамотного оформлення супровідних документів, виключіть ймовірність штрафних санкцій митниці, забезпечуйте збереження домашніх речей.
Перевезення речей в з України до Швеції незмінно супроводжується труднощами з митним декларуванням, оформленням документів на переміщуваний вантаж, з якісною упаковкою і грамотної навантаженням. Особливо це стосується дорогої апаратури і техніки. Недобросовісні транспортні компанії халатно відносяться до доставки: не стежать за збереженням вмісту пакувальних коробок, через що ваше майно може бути пошкоджено або втрачено. Саме тому довіряти свої речі потрібно тільки надійною компанії, яка здійснює організацію квартирних переїздів до Швеції і надає комплексне митне оформлення.
Щоб відправка домашніх речей пройшла без інцидентів, необхідно якісно упакувати вантаж. Це дуже важливий фактор для транспортування. Ми з особливою ретельністю пакуємо цінне майно. Обертаємо папером, м’якою тканиною і плівкою тендітні предмети. Стежимо, щоб речі в коробках щільно прилягали один до одного і не транспортувалися. Виділяємо окремий транспортний засіб під кожного клієнта. Все це дозволяє гарантувати повну безпеку милих вашому серцю дрібниць, побутової техніки, меблів, кухонного начиння, апаратури та іншого.
Ми виключаємо проблеми, які можуть виникнути з проходженням процедури митного оформлення особистих речей: завчасно оформляємо супровідні документи, отримує дозволи на вивезення культурних цінностей за кордон, піклуємося про заповнення митної декларації, перевіряємо вантаж на наявність в ньому заборонених до вивезення домашніх речей, проводимо оптимізацію мит і зборів.
Співробітники транспортних компаній рідко піклуються про збереження вантажу, а для нас перевезти речі в Швеції в цілості й схоронності, є першочерговим завданням. Подивіться наше портфоліо і переконайтеся що міжнародні перевезення особистих речей з України до Швеції від MMTRANS мають значні переваги:

  • міжнародний квартирний переїзд «під Ключ»;
  • оформлення митних документів;
  • доставка від дверей до дверей;
  • гарантія збереження майна.