Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Міжнародні перевезення творів мистецтва

Перевезення творів мистецтва за кордон зобов’язана проводиться відповідно до стандартів міжнародних перевезень культурних цінностей. Вивіз за кордон картин, виставок і експозицій, виставкових вантажів та музейних експонатів строго контролюється Міністерством культури. Послуги з перевезення предметів мистецтва і культури вимагає:

 • дотримання технології пакування;
 • відповідної транспортування для делікатних, тендітних вантажів;
 • виконання юридичних норм вивезення культурних цінностей за межі України.

Вивіз творів мистецтва без дотримання правил перевезення загрожує матеріальними втратами. При порушенні технології перевезення предмети мистецтва, музейні або виставкові експонати можуть деформуватися, втратити свій товарний вигляд, бути втраченими без можливості реставрації.

Вивіз творів мистецтва з України та ввезення в іншу країну – найскладніший вид послуг, що надається транспортними компаніями. Ця діяльність вимагає високого професіоналізму від логістів, адже будь-яка помилка чревата істотними втратами.

Послуги з перевезення предметів мистецтва за кордон повинна забезпечуватися гарантією збереження, оптимальної доставкою, грамотним оформленням митних документів, конфіденційністю. Ваша основна задача – вибрати правильну транспортну компанію, готову виконати всі умови договору співпраці від букви до букви.

Єдино правильне рішення – надійна компанія з бездоганною репутацією. Вибирайте компанію MMTRANS, оскільки це:

 • професійна упаковка і вантаження;
 • перевезення відповідно до музейними нормами;
 • збереження предметів мистецтва та антикваріату;
 • дозвіл на ввезення / вивезення культурних цінностей від Мінкульту;
 • правильне оформлення митних документів;
 • консультаційна підтримка на всіх етапах співробітництва;
 • компетентність і конфіденційність.

Вивезення культурних цінностей з України

Перевезення культурних цінностей здійснюється за певними правилами: вивезення творів мистецтва за кордон передбачає оформлення супровідних документів для кожної авторської роботи. Доручіть нам митне оформлення – отримуйте свідоцтво санкціонованого ввезення / вивезення культурних цінностей та супровідні документи, які гарантують мінімальні мита.

Будьте впевнені в правильності оформлення митних документів – застосовуйте дозвіл на вивезення культурних цінностей за кордон.

Скористайтеся привілеями наших послуг:

 • експертна оцінка творів мистецтва;
 • дозвіл на вивезення культурних цінностей;
 • відповідна упаковка;
 • професійне митне оформлення;
 • музейні норми зберігання і транспортування;
 • оптимальна доставка і адекватна вартість.

Міжнародні виставки припускають тимчасове вивезення предметів мистецтва в якості виставкових експонатів. Перевезення виставок за кордон з разом нами – це:

 • професійна упаковка предметів мистецтва;
 • правильне оформлення документів на тимчасове вивезення;
 • перевезення виставкових експонатів в обидві сторони;
 • мінімальні мита та оптимальні ціни.

Ми співпрацюємо як з окремими художниками і скульпторами, так і з відомими всьому світу галереями сучасного мистецтва і культури, художніми та етнографічними музеями. У наших численних замовників без проблем проходить перевезення виставок, творів мистецтва, музейних експонатів та виставкових вантажів в Європу. Вони повністю довіряють MMTRANS і абсолютно задоволені нашою співпрацею.

Незаперечний авторитет компанії, професійна транспортування, стовідсоткова збереження і мінімальні мита наочно демонструють ефективність перевезення предметів мистецтва з нами!

Щоб стати нашими клієнтами – досить звернутися до нашого менеджера і підписати договір про співпрацю. Ми гарантуємо максимально ефективну і легальну перевезення культурних цінностей в будь-яку країну Європи – Польщу, Францію, Німеччину, Бельгію, Австрію, Португалію і т.д. Після закінчення експозиційного заходу, наші фахівці доставлять цінний вантаж в Україну.