Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Митне оформлення особистих речей

Митне оформлення перевезення речей з України до Європи

Обов’язкова умова перетину будь-якій європейській кордону – це оформлення митної декларації Т-1. Без відкриття Т-1 неможливо легально перетнути європейський кордон, якщо вартість речей перевищує 300 євро (на практиці, європейський митник іноді може пропустити без декларації особисті речі обсягом 2-3 куба і оцінені в межах 300 євро).

Перелік документів для оформлення митної декларації Т-1:

– копія українського і закордонного паспорта;

– список речей встановленої форми на мові країни ввезення речей (PACKING LIST);

– копії документів, що підтверджують куди і з якою метою переїжджає власник речей (оренда / власність житла, контракт на роботу, карта ВНЖ / реєстрація).

– адреса митниці призначення

– в окремих випадках розписка від власника речей в тому, що речі будуть доставлені до митниці призначення.

Митна декларація Т-1 – це заставний документ (оплачується заставу еквівалентно вартості речей). Він є гарантією того, що вантаж (Ваші речі) будуть доставлені до митниці призначення за місцем реєстрації власника, і митні формальності будуть виконані згідно із законом.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: транспортна компанія MMTRANS оформляє митну декларацію Т-1 без застави, оскільки має довгострокову співпрацю з організаціями ЄС, які оформляють Т-1.

Митне оформлення особистих речей – Обсяг речей до 20 куб. Вага до 1500кг.

Особисті речі загальною вагою до 1500кг. обсяг до 20куб, згідно митного законодавства України, можна вивозити за межі України по пасажирському прикордонного переходу без митного оформлення.

Перелік документів для вивозу речей з України в Європу:

– нотаріально завірена довіреність на ім’я водія від власника речей;

– список речей встановленої форми на українській мові (PACKING LIST);

– копії українського і закордонного паспорта;

– копії документів, що підтверджують куди і з якою метою переїжджає власник речей (оренда / власність житла, контракт на роботу, карта ВНЖ / реєстрація).

Даного переліку документів достатньо, щоб митниця України випустила автомобіль з особистими речами з України. На європейському кордоні оформляється митна декларація Т-1.

Після того як Т-1 оформлений, автомобіль з особистими речами пропускають через кордон ЄС. Далі, автомобіль слід на митницю призначення у Вашому місті. (Якщо у Вашому місті немає митниці, то в найближчу до місця вашої реєстрації).

Правила закриття митної декларації Т-1 за місцем призначення.

Обов’язкова умова: Присутність власника речей або брокера з довіреністю.

Надається той же перелік документів, що і для відкриття Т-1, але вже оригінали – паспорта, карти ВНЖ / реєстрації, контракт на роботу, оренда / власність житла, Список речей на мові тієї країни, де закривають декларацію Т-1.

На підставі вищезгаданого брокер при митниці призначення оформляє імпортну митну декларацію і автоматично закриває Т-1.

Коли декларація Т-1 закрита, автомобіль слід за адресою вивантаження.

 

Митне оформлення особистих речей – обсяг речей 25- 90 куб, Вага 1600-20000кг.

Особисті речі загальною вагою 1600-20000кг, обсяг 25-90куб, спочатку проходять митне оформлення в Україні – митний термінал «Ліски» за адресою: м Київ, вул. Довбуша, 22.

Перелік документів для митного оформлення речей в Україні:

– нотаріально завірена довіреність на брокера від власника речей

– копії українського і закордонного паспорта

– рахунок фактура (INVOICE)

– список речей встановленої форми на українській мові (PACKING LIST)

– копії документів, що підтверджують – куди і з якою метою переїжджає власник речей (оренда / власність житла, контракт на роботу, карта ВНЖ / реєстрація)

Після митного оформлення, особисті речі проходять кордон України по вантажному прикордонного переходу. На європейському кордоні оформляється митна декларація Т-1.

Після того, як Т-1 оформлений – вантаж пропускають через кордон ЄС. Далі, автомобіль слід на митницю призначення у Вашому місті. (Якщо у Вашому місті немає митниці, то в найближчу до місця вашої реєстрації).

Правила закриття митної декларації Т-1 в Європі за місцем призначення.

Обов’язкова умова: Присутність Власника речей або брокера з Дорученням.

Надається той же перелік документів, що і для відкриття Т-1, але вже оригінали – паспорта, карти ВНЖ / реєстрації, контракт на роботу, оренда / власність житла, Список речей на мові тієї країни, де закривають декларацію Т-1.

Брокер при митниці призначення оформляє імпортну митну декларацію і автоматично закриває Т-1.

Коли декларація Т-1 закрита, автомобіль рухається до місця вивантаження.

Заборонено вивезення за кордон – продукти харчування, алкогольні напої, рослини, лікарські засоби, зброю будь-яких видів і боєприпаси, наркотичні та психотропні речовини, отруйні / радіоактивні / вибухові речовини, предмети промислового призначення, предмети які можуть завдати шкоди здоров’ю людини / навколишньому середовищу / транспортному засобу.

Потрібен спеціальний дозвіл на вивезення за кордон – картини, ікони, мініатюри, малюнки, гравюри, скульптури, статуетки, гобелени, кістки, вироби народних художніх промислів, антикваріат, нагороди, нумізматика, філателія, рукописи, платівки, музичні інструменти.

MMTRANS надає митне оформлення, як частина перевезення особистих речей з України в Європу.