Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Перевезення особистих речей в Європу

Перевезення особистих речей з України в Європу

Міжнародні перевезення особистих речей є складним і багатогранним процесом. Будь-яка помилка обходиться дуже дорого. Найменша помилка призводить до непоправних наслідків. Щоб перевезення речей за кордон увінчалася успіхом, необхідно:

  • правильно підібрати пакувальні матеріали;
  • грамотно упакувати речі, нанести маркування;
  • акуратно виконати завантаження / розвантаження;
  • підготувати супровідні документи;
  • здійснити доставку;
  • провести митне оформлення.

Для проходження процедури митного оформлення, необхідно мати супровідні документи. Оформляти супровідну документацію слід з урахуванням законодавства обох держав вивезення / ввезення.

Перевезення речей в Європу

При переїзді в Європу на ПМЖ, для перевезення речей за кордон вибирайте міжнародний квартирний переїзд «під Ключ» від компанії MMTRANS. Ми надаємо послуги з міжнародних перевезень особистих речей з України в:

БолгаріяБолгаріюЛатвіяЛатвіюАнгліяАнглію
Германія ГерманіюИспанія ІспаніюАвстрія Австрію
Голландія ГолландіюИталія ІталіюФранція Францію
Чехія ЧехіюПольша ПольщуХорватія Хорватію
Словакія СловакіюЛитва ЛитвуШвеція Швецію
Швейцарія ШвейцаріюНорвегія НорвегіюБельгія Бельгію

В силу технічної і юридичної некомпетентності, деякі замовники звертаються до сумнівних, недосвідченим перевізникам, які не володіють навичками міжнародного перевезення особистих речей в Європу. В результаті, виникає ризик накладення штрафних санкцій аж до арешту майна. Якість доставки речей за кордон також не вселяє довіри – нерідкі випадки псування майна, втрати вантажу і, як результат, відмова фірми від страхових зобов’язань.
Вибирайте перевірену часом компанію з бездоганною репутацією.
Організацію переїзду в країни ЄС покладайте на MMTRANS. Разом з нами перевезення речей до Європи проходить без проблем і непередбачених ситуацій. Всі турботи і клопоти ми беремо на себе, гарантуємо цілісність і збереження вашого майна. Подивіться фото наших перевезень в розділі портфоліо.

Чому перевезення речей за кордон варто замовити в MMTRANS

Всесвітньо відомі організації, корпорації, великі комерційні підприємства, і безліч приватних осіб довіряють нам свої вантажі.
Міжнародний квартирний переїзд «під Ключ» та перевезення особистих речей з України в Європу без прямої участі власника, комплексне митне оформлення і адекватна вартість, наочно демонструють високу ефективність наших послуг.
Надійність компанії перевірена часом. Наша бездоганна репутація неодноразово підтверджена постійними клієнтами, міжнародними організаціями та Торгово-Промисловою Палатою України, привласнила компанії MMTRANS звання «Лідер галузі».