Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Міжнародні негабаритні перевезення

Перевезення негабаритних та великовагових вантажів – котлів, цистерн, паль, балок, будівельної сільськогосподарської та військової техніки, промислового та іншого великого устаткування, істотно відрізняється від більшості вантажоперевезень. Транспортування великовагових і великогабаритних вантажів вимагає спеціальних дозволів і підпорядковується індивідуальним правилами перевезення. Доставка цілком і повністю залежить від наявності досвіду і професійного рівня транспортного експедирування. Оптимізуйте перевезення негабаритних вантажів. Скористайтеся послугами професійної експедиційної компанії. Приймайте єдино вірне рішення. Вибирайте негабаритні вантажоперевезення MMTRANS, отримуйте:

 • оптимальну доставку;
 • гарантію збереження;
 • мінімальні витрати;
 • комплексну логістику.

міжнародні перевезення негабаритних вантажів з Європи в Україну

Для доставки великогабаритних та великовагових вантажів з Європи скористайтеся накопиченим нами з 2004 року багатим досвідом і глибокими знаннями специфіки міжнародних вантажних перевезень, які гарантують цілісність і збереження вашого вантажу, оптимізують доставку і забезпечують професійну транспортування. Повністю виключайте можливість поломки або втрати вантажу. Довіряйте професійного транспортного експедирування. Використовуйте послуги нашої компанії, приймайте:

 • оперативна перевезення негабариту;
 • оптимальна доставка;
 • професійна транспортування;
 • гарантія збереження вантажу.

Перевезення негабариту

Якщо ви перебуваєте в пошуках оптимального рішення для перевезення великовагового або великогабаритного вантажу – ви його обов’язково отримаєте звернувшись в нашу компанію. Наші логісти позбавлять вас від клопоту і задовольнять всі ваші потреби. За час діяльності на ринку транспортної логістики, наша компанія заробила репутацію чесного і надійного партнера. Величезна кількість Європейських та Українських компаній, транснаціональних корпорацій і міжнародних організацій, для яких ми здійснюємо негабаритні вантажоперевезення і доставляємо вантажі, наочно демонструють ефективність послуг, надійність компанії і підтверджують нашу бездоганну репутацію. Гідно оцінивши ефективність наших послуг, Торгово – Промислова Палата України протягом кількох років поспіль присвоює MMTRANS почесне звання “Лідер галузі”.
Доручіть нам доставку великогабаритних та великовагових вантажів:

 • позбудьтеся від проблем перевезення;
 • отримаєте гарантію збереження вантажу;
 • мінімізуйте витрати на транспортування;
 • використовуйте оптимізацію доставки;
 • збільште ефективність логістики.