Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Міжнародний переїзд

Міжнародний квартирний переїзд

Ми здійснюємо перевезення особистих речей, меблів з України до Європи / Європи. Надаємо повний комплекс послуг: упаковка, послуги вантажників, доставка від Двері до Двері, митне оформлення, міжнародний квартирний переїзд «Під Ключ».

Виконуємо перевезення особистих речей в Європу трьома різними способами (залежно від їх обсягу та ваги):

1 спосіб
Об’єм речей до 25куб., вага до 3т. — автомобіль слідує пасажирським прикордонним переходом при перетині українського кордону, для перевезення речей достатньо довіреності від власника.

2 спосіб
Об’єм речей 25-92куб., Вага 3-20т. — проводиться повне митне оформлення в Україні, наш брокер оформлює всі необхідні транспортні документи міжнародного зразка. Автомобіль пломбується та їде на кордон, який перетинає вантажним прикордонним переходом.

3 спосіб
Об’єм речей до 3 куб., вага до 200кг. — економ-варіант перевезення у складі збірного вантажу – два одержувачі в одному автомобілі.

pereezd
Після прибуття до міста призначення автомобіль з особистими речами спочатку відправляється на місцеву митницю для закриття митної декларації, а потім до місця вивантаження.

Перевезення речей за кордон з MMTRANS

Перевезення особистих речей за кордон ми здійснюємо за схемою:

  1. Попередня консультація. Менеджер відповідає на всі запитання.
  2. Наш співробітник приїжджає на об’єкт і визначає обсяг, вагу, додаткові характеристики майна, що перевозиться. Якщо це зробити неможливо, клієнт надсилає список речей, фотографії.
  3. Після узгодження всіх нюансів та укладання договору про співпрацю ви оформляєте довіреність водія/брокера.
  4. У призначений день подається автомобіль та здійснюється навантаження.
  5. Ви зустрічаєте свої речі за місцем призначення.

Географія наших міжнародних переїздів

Ми надаємо міжнародні переїзди під ключ з будь-якого міста України до країн Європи (Німеччина, Польща, Чехія, Іспанія, Австрія, Нідерланди, Італія, Франція, Словаччина, Латвія, Великобританія, Швейцарія та ін.)

Дізнайтеся вартість перевезення речей за кордон заповнивши форму на сайті, або у менеджера по телефону. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, та замовте міжнародний квартирний переїзд «Під Ключ».