Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Міжнародний переїзд

Міжнародний квартирний переїзд

Ми здійснюємо перевезення особистих речей, меблів з України до Європи / Європи. Надаємо повний комплекс послуг: упаковка, послуги вантажників, доставка від Двері до Двері, митне оформлення, міжнародний квартирний переїзд «Під Ключ».

Виконуємо перевезення особистих речей в Європу трьома різними способами (залежно від їх обсягу та ваги):

1 спосіб
Об’єм речей до 25куб., вага до 3т. — автомобіль слідує пасажирським прикордонним переходом при перетині українського кордону, для перевезення речей достатньо довіреності від власника.

2 спосіб
Об’єм речей 25-92куб., Вага 3-20т. — проводиться повне митне оформлення в Україні, наш брокер оформлює всі необхідні транспортні документи міжнародного зразка. Автомобіль пломбується та їде на кордон, який перетинає вантажним прикордонним переходом.

3 спосіб
Об’єм речей до 3 куб., вага до 200кг. — економ-варіант перевезення у складі збірного вантажу – два одержувачі в одному автомобілі.

pereezd
Після прибуття до міста призначення автомобіль з особистими речами спочатку відправляється на місцеву митницю для закриття митної декларації, а потім до місця вивантаження.

Перевезення речей за кордон з MMTRANS

Перевезення особистих речей за кордон ми здійснюємо за схемою:

  1. Попередня консультація. Менеджер відповідає на всі запитання.
  2. Наш співробітник приїжджає на об’єкт і визначає обсяг, вагу, додаткові характеристики майна, що перевозиться. Якщо це зробити неможливо, клієнт надсилає список речей, фотографії.
  3. Після узгодження всіх нюансів та укладання договору про співпрацю ви оформляєте довіреність водія/брокера.
  4. У призначений день подається автомобіль та здійснюється навантаження.
  5. Ви зустрічаєте свої речі за місцем призначення.

Географія наших міжнародних переїздів

Ми надаємо міжнародні переїзди під ключ з будь-якого міста України до країн Європи (Німеччина, Польща, Чехія, Іспанія, Австрія, Нідерланди, Італія, Франція, Словаччина, Латвія, Великобританія, Швейцарія та ін.)

Дізнайтеся вартість перевезення речей за кордон заповнивши форму на сайті, або у менеджера по телефону. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, та замовте міжнародний квартирний переїзд «Під Ключ».