Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Перевезення особистих речей в Данію

Перевезення речей з України в Данію

Вас чекає переїзд в Данію на ПМЖ? Відмінно – перед вами відкриваються чудові перспективи: держава з високими заробітними платами, відмінне соціальне забезпечення, прекрасно розвинена інфраструктура, економічна стабільність. Однак, потрібно визначиться – як перевезти речі в Данію.
Хоча отримати громадянство або посвідку на проживання непросто: потрібно укласти шлюб з громадянином / громадянської цієї країни, переїхати в якості бізнес іммігранта, студента або працівника за контрактом. Вам доведеться неабияк постаратися, оформляючи всілякі документи. І це далеко не всі справи, які необхідно завершити до переїзду.
Перевезення речей в Данію – це ще одне непроста справа, яка зажадає від вас чимало часу і сил. Так чому б не перекласти перевезення речей в Данію на плечі співробітників надійної транспортної компанії – такий, як MMTRANS!
Якщо замовити квартирний переїзд «під Ключ» у компанії MMTRANS, то перевезення особистих речей з України в Данію цілком і повністю ляже на наші плечі, а ви звільните час для вирішення інших важливих проблем. Адже крім усього іншого, вам доведеться займатися продажем нерухомості, завершувати справи на роботі чи навчанні. Та й організовувати прощальну вечірку для родичів і друзів!

перевезення речей в ДаніюМіжнародні перевезення особистих речей з України в Данію від компанії MMTRANS це послуги, які відмінно себе зарекомендували. Його ефективність гідно оцінила Торгово-Промислова Палата України і удостоїла нас звання «Лідер галузі».
Перевезення речей в Данію разом з нами, це:
· Оптимальна доставка майна;
· Відсутність проблем з митницею;
· Адекватна вартість;
. квартирний переїзд «під Ключ».

Чому обирають перевезення речей в Данію від MMTRANS

Якщо ви звернетеся до нас, то перевезення особистих речей з України в Данію перестане бути проблемою: всі ваші турботи стануть нашою справою. А ви зможете витратити час, що звільнився на інші важливі справи. У цьому можна переконатися подивившись наш фотозвіт про роботу.
Комплекс наших послуг з перевезення речей в Данію включає в себе наступні заходи:

  1. Упаковка, маркування, навантаження. Ми допоможемо розібрати громіздкі меблі, демонтуємо побутову техніку при необхідності. Упакуємо ваш скарб до відповідних пакувальні матеріали: крихкі предмети надійно розмістимо в ящиках і коробках, дрібні і великі обернём спеціальної повітряно-пухирчастої плівкою, щоб вони не деформувалися, не зламалися під час транспортування. Грамотно промаркіруем.
  2. Складська обробка, тимчасове зберігання на складі (додаткова послуга). Якщо перевезення особистих речей з України в Данію має відбутися після вашого переїзду, ми приймемо речі на зберігання. Вони будуть чекати переїзду в теплих і сухих приміщеннях.
  3. Підготовка документів і митне оформлення особистих речей, декларування та очищення. Оформимо всі супровідні документи на вантаж. Якщо в наявності присутні картини, скульптури, твори мистецтва та культури, антикваріат і предмети старовини, ікони, книги старше 50 років – організуємо проведення експертизи, отримаємо висновок експерта, оформимо в Міністерстві Культури спеціальний дозвіл на вивезення культурних цінностей за кордон України. Здійснимо декларування та очистку в країні прибуття. Оптимізуємо мита, скоротивши їх розмір до мінімальних. Ви уникнете можливих затримок і штрафів на митниці.
  4. Транспортування вантажу в країну призначення. Завдяки оптимально розрахованим маршрутом доставка станеться максимально швидко. Завдяки якісній упаковці ніщо не постраждає при перевезенні.
  5. Перевезення речей в Данію за принципом «від дверей до дверей».
  6. міжнародні квартирні переїзди «під Ключ».