Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення речей з України в Росію

Квартирний переїзд з України в Росію

Допоможемо Вам перевезти речі в Росію. Візьмемо на себе упаковку, вантаження і перевезення речей з України в Росію, а також надамо комплексне митне оформлення. Організуємо для Вас міжнародний квартирний переїзд Україна – Росія.

Перевезення речей в Росію

Наша компанія здійснює перевезення особистих речей з України в Росію трьома різними способами.

квартирний переїзд в Росію

1 спосіб

Перевезення особистих речей в Росію вантажним автотранспортному. Власник не супроводжує речі, але має посвідку на проживання і документи, необхідні для безмитної перевезення особистих речей в Росію:

  1. Документ, що підтверджує вид на проживання в Росії, прописка
  2. Штамп в українському паспорті «виписаний для виїзду в Російську Федерацію»
  3. Довідка з податкової інспекції про відсутність заборгованостей до бюджету
  4. Список речей за зразком.

При такій схемі необхідне митне оформлення обов’язкову присутність Власника речей на митниці.

2 спосіб

Перевезення речей в Росію вантажно-пасажирським мікроавтобусом, в присутності власника. Мікроавтобус вміщує близько 6 кубів речей і до 4 осіб пасажирів. Це оптимальний вид перевезення домашніх речей, меблів і побутової техніки з точки зору проходу кордону. Не потрібно бути виписаною з України, взагалі немає особливих вимог – наявність паспортів всіх пасажирів і Список речей – цього достатньо.

3 спосіб

Перевезення речей з України в Росію без супроводу і посвідки на проживання. Це самий витратний вид доставки. Згідно із законом – всі ввезені особисті речі в Росію (якщо це не офіційний переїзд по документам) розглядаються, як імпорт і оподатковуються 4 євро за 1 кг ваги. Відповідно вартість перевезення речей в Росію значно збільшується. В цьому випадку, рекомендуємо перевезти речі з України в Росію, які для вас дуже значущі. Доставка старого холодильника буде нерентабельна. Існує альтернатива оплаті мита, але вона теж коштує не мало.

Вибирайте найбільш підходящий для Вас спосіб доставки. Дізнайтеся вартість перевезення речей з України в Росію, заповнивши форму на сайті, або у менеджера по телефону.
Замовте у нас квартирний переїзд з України в Росію під ключ.