Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення

Міжнародні автомобільні перевезення вантажів Україна – Європа – Україна

Наша компанія здійснює міжнародні автомобільні вантажоперевезення, маючи багаторічний успішний досвід в транспортній логістиці. У сфері міжнародних автотранспортних послуг фірма зарекомендувала себе як відповідальний і оперативний перевізник, який працює з фізичними і юридичними особами. У спектр послуг автомобільних міжнародних перевезень особистих речей входять також навантажувальні, пакувальні, митні операції. Якщо вас цікавлять недорогі міжнародні автоперевезення вантажів за кордон і назад в Україну – ви потрапили за потрібною адресою!

Міжнародна автоперевезення вантажу починається з розробки схеми оптимальної доставки, що дозволяє нам оптимізувати перевезення вантажу, а клієнту – раціонально витрачати гроші і час. Зниження фінансового навантаження на вантажоперевезення сприяє правильному формуванню бюджету. Економічно обгрунтовані автоперевезення за фіксованими тарифами дозволяють уникнути неприємностей у вигляді доплат – чим часто грішать неофіційні автотранспортні фірми, які не укладають з клієнтом договору на виконання зобов’язань.

Договір перевезення вантажів у Європу, і назад в Україну передбачає виняткову безпеку і легальність процедури. Цільова аудиторія клієнтів компанії досить різноманітна. Популярністю користуються організовані перевезення:

 • стандартного вантажу;
 • делікатного вантажу;
 • великогабаритного, великовагового вантажу;
 • небезпечних вантажів всіх класів ADR;
 • малогабаритного і збірного вантажу, тощо

Правильна організація міжнародних автомобільних перевезень включає безліч етапів логістики, в тому числі – страхування вантажів, митне оформлення, моніторинг руху, вантажно-пакувальний сервіс. Наше завдання – розробити максимально зручну схему доставки з пункту “А” в пункт “Б”, заощадивши нерви, гроші і час замовника.

Автомобільні міжнародні перевезення від компанії MMTRANS Україна

Міжнародні автоперевезення є оптимальним способом транспортування вантажів Україна-Європа за принципом «від дверей до дверей». Без них неможливий ефективний переїзд. Визначальним фактором є кваліфікація перевізника і його досвід роботи безпосередньо на зовнішніх напрямах. Саме тому ваша головна задача – вибрати логістичного оператора, відповідного професійного рівня.

Зробіть правильний вибір – вантажоперевезення довіряйте компанії з бездоганною репутацією. Використовуйте наші послуги, отримуйте привілеї:

 • оптимальна доставка;
 • гарантія безпеки;
 • професійне експедирування;
 • ефективна логістика;
 • спрощене митне оформлення;
 • оптимізація імпорту / експорту;
 • мінімальні витрати;
 • максимальний прибуток;
 • консультаційна підтримка на всіх етапах співробітництва;
 • і конфіденційність.

Міжнародні автоперевезення ми виконуємо використовуючи автопарк з 450 машин вантажопідйомністю 5-23 т., Об’ємом 10-120 м.куб., Плюс спеціальний транспорт (трали) для негабаритних вантажоперевезень. Всі машини відповідають вимогам і стандартам. Завдяки використанню великого парку автомобілів з різними типами кузова, ми надаємо перевезення таких вантажів:

Автомобільні вантажоперевезення MMTRANS уособлюють передові технології транспортного експедирування. Надійність компанії і доцільність співпраці перевірена часом і підтверджена величезною кількістю клієнтів.

Переходьте на більш високий професійний рівень, доручіть нам перевезення своїх вантажів з Європи в Україну.

Досягайте успіху разом з нами:

 • позбавляйтеся від проблем;
 • контролюйте весь процес;
 • отримуйте гарантію збереження;
 • зменшуйте витрати на 20% -45%;
 • збільшуйте прибуток на 17% -30%;
 • відчуєте переваги співпраці з досвідченим професіоналом, що має багаторічний досвід безпечних і якісних вантажоперевезень.

Високу ефективність наших послуг і бездоганну репутацію компанії наочно демонструє Торгово-Промислова Палата України, в черговий раз присвоївши транспортної компанії MMTRANS звання «Лідер галузі».