Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Перевезення легкових автомобілів в Європу

Міжнародне перевезення автомобілів

Міжнародне перевезення автомобіля за кордон може знадобитися в самих різних ситуаціях. Перш ніж прийняти рішення про перевезення авто, буде корисно розглянути інші варіанти і зважити всі аргументи “за” і “проти”. Наприклад, при переїзді в іншу країну на постійне місце проживання, багато хто вирішує перевезти особисті речі за кордон, а автомобіль продати і купити новий вже за місцем. Хтось планує перегнати машину самостійно або найняти того, хто це зробить.
Перевезення легкових автомобілів автовозом – в чому переваги?
Ця послуга підійде тим, хто понад усе цінує безпеку своєї машини, власний комфорт і надійність людей, з якими співпрацює. Перевезення автомобілів автовозом в Європу має на увазі, що перевізник бере на себе всі клопоти, пов’язані з транспортуванням, оформленням, проходженням кордонів, забезпеченням безпеки ввірених йому авто. Це розвантажує час і сили клієнта для інших справ, яких напередодні переїзду напевно вистачає.

Щоб перегнати машину, потрібно багато часу, але це не найголовніше. Важливіше те, що під час тривалої подорожі відбувається природне зношування деталей, знос шин. Перевезення автомобіля дозволяє забути про всі подібні тривоги: авто знаходиться в безпеці, під цілодобовим контролем, в максимально сприятливих умовах.

Як проходить перевезення авто в Європу?

Для перевезення легкових автомобілів в Європу використовують так званий автовоз, який складається з тягача і платформи. Автомобіль вантажать на платформу, використовуючи трап, після цього надійно закріплюють.

Перевозка легкового автомобиля

Звичайно, до початку навантаження клієнт обговорює з представником компанії всі подробиці, надає детальну інформацію про місце доставки авто і контактні дані, оформляє разом з компанією необхідну супровідну документацію. Далі – справа рук компанії-перевізника. Вона планує оптимальний маршрут, який враховує безпеку і економію часу. Автомобілі не повинні залишатися без нагляду навіть вночі, тому водій вибирає охоронювані оплачувані парковки.

Сучасні технології дозволяють в кожен момент часу відстежувати місце розташування автомобіля. Досвідчені перевізники розраховують час прибуття дуже точно, тому клієнт може очікувати доставку авто в обумовлене заздалегідь час, за винятком випадків, коли виникають форс-мажори, але про подібні ризики клієнта обов’язково попереджають заздалегідь.

Чому міжнародне перевезення автомобілів довіряють MMTRANS?

Ми займаємося вантажоперевезеннями з 2004 року. Це означає, що наш досвід дозволяє враховувати всі можливі ризики, нюанси і тонкощі. За роки успішної роботи наші фахівці розробили власну технологію для оптимізації міжнародного перевезення автомобілів з України в Європу. Ми постійно розширюємо спектр послуг, стежимо за розвитком галузі, впроваджуємо нові ефективні знахідки в сфері логістики.
Якщо Вам необхідно перевезти авто в Європу, ми зробимо це швидко і надійно, забезпечимо безпеку і збереження Вашого автомобіля, візьмемо на себе вирішення всіх питань з документами і перетином кордонів.