Пишите нам:
<на наш email>
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
  • Русский

Перевезення картин за кордон

Перевезення картин за кордонВивіз картин з України в Європу завжди пов’язаний з великими труднощами, подолати які під силу тільки професіоналові високого класу. Тому що твори мистецтва крім високої вартості мають ще художньої та культурною цінністю, яку неможливо виміряти грошима.
Перевезення картин за кордон складається з безлічі аспектів. Щоб зберегти первозданний вигляд, необхідно враховувати їх особливості: температуру, освітленість, захищеність від контакту з сторонніми предметами, вологість повітря, інше.
Іноді потрібно комбінація різних видів тари: термотара, гофрований картон, ущільнений картон, повітряно-бульбашкова плівка, особливі коробки, пінопласт. При використанні дерев’яних ящиків, в обов’язковому порядку проводиться дезінфекція тари за допомогою фумігації. Фахівці MM-TRANS виконують упаковку в суворій відповідності з музейними стандартами.
Грамотне розміщення предметів в транспортному засобі, черговість навантаження і розташування дуже важливі в дорозі. Для того щоб надійно закріпити річ в кузові автомобіля, встановити її вертикально або захистити дерев’яним ящиком, потрібні знання і досвід. Транспортування повинна здійснюватися в багажному відділенні, оснащеному системами клімат-контролю і спостереження GPS. Безпека в шляху залежить від якості автомобіля, кваліфікації водія, швидкості руху.

Вивіз картин за кордон України

Законодавством передбачені певні правила. Вивіз картин за кордон України можливий тільки при їх чіткому дотриманні. Оформлення документів часом ставить у глухий кут власників, але не брокерів MMTRANS. Послуги з перевезення предметів мистецтва за кордон, доставка виставкових експозицій, музейних експонатів та інших творів мистецтва в Європу – один з основних напрямків нашої діяльності. Наші послуги охоплюють такі аспекти:

  • організація експертизи, отримання висновку експерта;
  • підготовка документів, що підтверджують власність або право тимчасового користування;
  • оформлення в Міністерстві Культури дозволів на вивезення культурних цінностей;
  • доставка по схемі «від дверей до дверей»;
  • комплексне митне оформлення;
  • оптимізація витрат і платежів.

Багаторічний досвід співпраці з державними структурами гарантує дотримання необхідних формальностей і відсутність проблем на митниці. Фірма багато років працює з музеями, художніми галереями і приватними особами, здійснює доставку живопису, скульптури, антикваріату в усі країни світу. Приводом можуть стати тимчасові експозиції або міжнародний переїзд власника на ПМЖ. Індивідуальний підхід і дбайливе ставлення до вантажу. Оснащеність транспортом, складами, серйозне ставлення до питань збереження вантажу. Серед професіоналів кожен співробітник дорожить іміджем фірми, націлений на відмінний результат. Фірма надає мінімізацію мит, платежів і зборів. Безпека і надійність перевірена часом і величезною кількістю постійних клієнтів. Зручно зробити замовлення по телефону або на сайті, швидка зворотний зв’язок, адекватні, прозорі ціни.

MMTRANS – правильний вибір / гарантія успіху

Оптимальна перевезення картин за кордон, сотні позитивних відгуків і подяк наочно демонструють наш професійний рівень. Ефективність послуг і бездоганну репутацію компанії підтверджує Торгово-Промислова Палата України, присвоївши компанії MMTRANS звання «Лідер галузі».