Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Упаковка особистих речей

Упаковка речей для перевезення за кордон

Організація переїзду за кордон на тривалий час має на увазі виконання цілого ряду важливих дій, без яких процес стане просто неможливим. Сюди входить підготовка документів, розробка способу і маршруту транспортування майна, міжнародне перевезення домашніх і особистих речей, прийом їх в місці призначення. Сьогодні професійна упаковка є невід’ємною частиною правильного підходу до міжнародних перевезеннях особистих речей. Грамотна упаковка має особливе значення.

Від того як упакувати особисті речі при переїзді за кордон, залежить збереження вашого майна. Забезпечуйте цілісність своїх речей. Упаковку особистих речей, покладайте на нас. Наша компанія професійно здійснює розбирання меблів і упаковку речей. Бере на себе відповідальність за цілісність і збереження вашого майна. Співробітники компанії надають відповідний пакувальний матеріал, професійно упаковують речі, не допускають поширених помилок. При цьому:

 • забезпечують цілісність і правильну фіксацію вантажу;
 • грамотно наповнюють вантажний простір, розподіляючи центр ваги;
 • обкладають кожен предмет достатньою кількістю прокладок;
 • надають відповідну пакувальну тару;
 • враховують можливість проведення митного огляду;
 • вказують на доцільність розбирання меблів;
 • не допускають помилок, що ускладнюють транспортування, навантаження і розвантаження.

Наші фахівці мають високу кваліфікацію упаковки і укладання майна. Унікальні пакувальні рішення підходять для всіх видів вантажу, незалежно від розмірів, маси, крихкості і цінності.

Пакувальні матеріали для особистих речей

Збереження речей багато в чому залежить від матеріалу, який буде використовуватися при їх упаковці. Професійна упаковка особистих речей для перевезення допускає застосування тільки надійних матеріалів:

 • повітряно-бульбашкова плівка;
 • картонні коробки;
 • стрейч-плівка для захисту від вологи і пилу;
 • м’які паперові рушники, які захищають контактні поверхні;
 • скотч для фіксації пакувального матеріалу;
 • сучасні пакувальні мішки з різних матеріалів.

У разі необхідності, ми самостійно виготовляємо оригінальний пакувальний матеріал, що відповідає характеристикам перевезеного предмета і умов транспортування. Це може бути спеціальна лати, тара для м’якого або рідкого вантажу, жорсткий контейнер і так далі. Дотримання сучасних стандартів упаковки, використання новітнього пакувального обладнання – це головні аспекти, яким наша компанія приділяє особливу увагу.

Необхідність правильного маркування обумовлена ​​митними вимогами, а також особливостями перевезення. Деякі речі не можна перевертати, інші предмети вимагають дотримання температурного режиму або захисту від ударів.

Ми забезпечуємо делікатне завантаження, грамотне маркування, митне оформлення речей, та акуратне транспортування. Гарантуємо оптимальну доставку, цілісність і збереження ваших речей.