Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Як перевезти речі в іншу країну

Переїзд в іншу країнуОрганізація переїзду за кордон ставить перед вами безліч питань. Один з найбільш складних: як перевезти особисті речі в іншу країну? Важливо розуміти, що міжнародне перевезення особистих речей і звичайних вантажів – це не одне і те ж, як може здатися на перший погляд. Експедиційна компанія забезпечить тільки транспортування. Решта ляже на вас. Наприклад митне оформлення особистих речей.

Можливо, транспортна компанія запропонує послуги свого брокера. Однак вам доведеться самому оформляти супровідні документи, декларувати, бути присутнім на кордоні і займатися митним очищенням. Виникаючі при цьому численні перешкоди, надмірно високі митні збори і штрафи, настільки ускладнюють ситуацію, що ви вже починаєте подумувати про те, чи не простіше позбутися від усього цих речей і пов’язаних з ними проблем. Причому ви дізнаєтеся про проблеми занадто пізно. Причина банальна: питання митниці не входять до компетенції таких брокерів. Вони мають справу з комерційними вантажами і знайомі з даною галуззю лише теоретично. За некомпетентність брокера доведеться платити вам, причому буквально: великі штрафи і мита – результат некоректного оформлення провізних документів. Ситуація значно ускладниться, якщо в наявності є картини, предмети мистецтва, будь-які вироби розцінюємо як антикваріат. У таких випадках ви можете довірити оформлення лише професіоналу високого рівня, який досконально розбирається в тому, як потрібно оформляти дозвіл на вивезення / ввезення. Навіть якщо старовинні предмети і твори мистецтва не мають культурної або історичної цінності, необхідна наявність підтверджує даний факт документа, складеного за всіма правилами. Не менш важливим є вибір пакувального матеріалу, процес упаковки і навантаження, адже саме від цих моментів залежить їх збереження. Неправильний підбір матеріалу, некоректно вироблена упаковка, а також неправильна навантаження і розміщення в вантажному транспорті призводять до значної псування предметів. Перевезти речі в іншу країну з України доручіть професіоналам міжнародної логістики, які досконально володіють процесом доставки, знають які нюанси таїть в собі переїзд за кордон. Правильний вибір транспортної компанії забезпечує:

  • грамотну упаковку і делікатну навантаження вашого майна;
  • оптимальну доставку і повне збереження речей;
  • комплексне митне оформлення і мінімальні мита.

Складність вибору полягає в тому, що професійну міжнародну логістику в Україні здійснює дуже обмежена кількість компаній: їх не більше 10. До того ж, це головним чином представництва зарубіжних фірм або дилери, котрі перепродують транспортні послуги. Звичайно, ви можете з ними співпрацювати – в цьому випадку ви отримуєте:

  • значно завищені ціни;
  • відсутність турботи про оптимізацію митних зборів;
  • високі митні збори (як наслідок попереднього пункту).

Причина полягає в тому, що клієнтами таких компаній в основному є посли, консули і дипломати, які користуються певними пільгами. Основну частину витрат, пов’язаних з переїздом і сплатою митних зборів, бере на себе держава. В результаті їм досить вигідно користуватися послугами фірм за завищеними розцінками. Ваша мета – оптимально перевезти речі за в іншу країну? Тоді вам необхідно вибрати українську транспортну компанію, яка:

  • тривалий час присутній на ринку,
  • має відмінну репутацію,
  • гарантує оптимізацію митних зборів,

Серед українських транспортних компаній цим вимогам ми відповідаємо цілком і повністю. На думку Торгово-Промислової Палати України компанія MMTRANS є “Лідером галузі” в сфері міжнародних вантажоперевезень особистих речей.