Пишите нам:
Звоните нам:
+ 38 (044) 466 04 24
Дорогие Клиенты, в связи с тем, что в период военных действий многократно увеличились запросы на доставку личных вещей - мы не всегда физически имеем возможность всем сразу ответить, поэтому просим Вас писать свой запрос в любой из мессенджеровШановнi Клiенти, у зв'язку з тим, що в період воєнних дій багаторазово зросли запити на доставку особистих речей - ми не завжди фізично маємо змогу всім відразу відповісти, тому просимо Вас писати свій запит в будь-який з месенджерів:

+380674452515
В этом случае, мы обязательно Вам ответим (сразу пишите полный маршрут перевозки и примерное описание того, что хотите перевозить, либо предполагаемый вес) - так наш диалог будет эффективнее и Вы быстрее получите ответы на все вопросы. Доставляем грузы весом только от 200 кг.
Автомобили доставляем только путем перегона силами водителей. На автовозах на данный момент доставку не осуществляем.
У такому випадку ми обов'язково Вам відповімо (відразу вказуйте повний маршрут перевезення та приблизний опис того, що потрібно перевозити, або орієнтовну вагу) - так наш діалог буде ефективнішим і Ви швидше отримаєте відповіді на всі запитання. Доставляємо вантажі вагою від 200 кг.
Автомобілі доставляємо лише шляхом перегону силами водіїв. Автовозами на даний момент доставку не здійснюємо.

Запитуєте — Відповідаємо

Як перевезти особисті речі за кордон?

Процес починається з попередньої консультації. Наш менеджер відповідає на всі Ваші запитання. Після цього приїжджає на об’єкт і визначає обсяг, вага, додаткові характеристики перевезеного майна. У разі, якщо на практиці це зробити не реально, Ви надсилаєте менеджеру фотографії та опис свого майна, яке ви плануєте перевезти.
За вашим бажанням ми надамо Вам пакувальний матеріал, послуги з пакування та маркування. Також ви можете придбати пакувальні матеріали, упакувати і промаркувати свої речі самі.
Після узгодження всіх нюансів і підписання договору про співпрацю, в призначений Вами день, на об’єкт приїжджає бригада вантажників і проводить навантаження речей в автомобіль. Транспортування здійснюється в окремому автомобілі. Автомобіль запломбовується на час перевезення.
Для підготовки супровідних документів, ви оформляєте довіреність на нашого брокера (її можна оформити у будь-якого нотаріуса протягом 15 хв.) І надаєте перелік своїх речей.
На цьому, Ваше безпосередню участь закінчується. Єдине, що ще від вас буде потрібно, зустріти своє майно за місцем призначення. Всю іншу роботу ми покладаємо на себе. Здійснюємо перевезення речей з митним оформленням за принципом «від дверей до дверей». При цьому регулярно Вас інформує про місцезнаходження вантажу та про завершення кожного етапу перевезення (декларування в Україні, проходження кордону, митного очищення за кордоном).
Чи можу я за допомогою компанії MMTRANS перевезти особистий автомобіль за кордон?
Так, наш комплекс послуг включає перевезення особистого автомобіля, мотоцикла, і інших транспортних засобів.

Які речі не можна вивозити з України?

Ось перелік речей, які заборонено вивозити з України за кордон:

  • зброю;
  • Отруйні, вибухонебезпечні і радіоактивні речовини;
  • Наркотичні і психотропні речовини;
  • Живі рослини;
  • Продукти харчування;
  • Книги до 1925 року випуску;
  • Рідкісні старовинні монети;
  • Цінні старовинні ікони;
  • Анульовані цінні папери.

Чи укладаєте ви договір на надання послуг?
Звісно. На надання наших послуг укладається договір.

Скільки коштує перевезення речей до Європи?

Кожен переїзд, в своєму роді унікальний і прораховується індивідуально. Вартість перевезення Ваших речей з України в Європу ви можете дізнатися у менеджера після того як йому стануть відомі всі нюанси Вашої міжнародного переїзду.